Доброго дня. Пишу скаргу на Вашу фірму. Мої юристи скоро звʼяжуться з вами. ..
Марія
23.06.2026
Товар оплачено, відправки немає, магазин ігнорує‼️‼️‼️
Оформила замовлення на затіняючу сітку. Менеджер швидко вийшла на зв'язок, надав реквізити ФОП для оплати. Гроші були перераховані в повному обсязі. Після цього комунікація..
Леонід
03.04.2026
Взяв мангал-валізу 3 мм із шампурами та казан.
Не дивлячись на складну ситуацію в країні - все приїхали як планувалось. Оглянув - досить таки солідно. Надіюсь не підведе на першому випробуванні..