Товар оплачено, відправки немає, магазин ігнорує‼️‼️‼️
Оформила замовлення на затіняючу сітку. Менеджер швидко вийшла на зв'язок, надав реквізити ФОП для оплати. Гроші були перераховані в повному обсязі. Після цього комунікація..
Інна
23.06.2026
Оплатила замовлення ще у неділю, зворотнього зв’язку нема. Товар не надіслали ????????????..
Андрій
15.06.2026
Товар проплачен, але не вислан, на телефон не відповідають. Шахрайська контора..