Доброго дня. Пишу скаргу на Вашу фірму. Мої юристи скоро звʼяжуться з вами. ..
Марія
23.06.2026
Товар оплачено, відправки немає, магазин ігнорує‼️‼️‼️
Оформила замовлення на затіняючу сітку. Менеджер швидко вийшла на зв'язок, надав реквізити ФОП для оплати. Гроші були перераховані в повному обсязі. Після цього комунікація..
Інна
23.06.2026
Оплатила замовлення ще у неділю, зворотнього зв’язку нема. Товар не надіслали ????????????..